Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Produkt dnia
Golf Rinascimento - Karmelowy
Golf Rinascimento - Karmelowy
199,00 zł
szt.
Producenci
Częste pytania

Czy musze się zarejestrować, aby złożyć zamówienie?

 
Nie ma takiej potrzeby. Zamówienie można złożyć nie rejestrując się.

Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Czas realizacji zamówienia jest uzależniony tylko i wyłącznie od momentu wpłaty na konto kwoty zgodnej ze złożonym zamówieniem. Wysyłka Asortymentu następuje w ciągu 24 godzin od momentu jego przygotowania do wysyłki. Klient otrzymuje na adres e-mail podany w Zamówieniu, informację o tym, że zamówiony Asortyment został wysłany i zostanie dostarczony w ciągu 24 godzin.

W jakich godzinach mogę kontaktować się ze sklepem on-line ?

Sklep online Warsaw Boutique jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-19:00, oraz w soboty w godzinach 10:00 - 16:00.

Czy wystawiamy FV ?

Fakturę VAT wystawiamy w oparciu o podane dane i dołączamy do wysyłanej przesyłki, jeśli tylko zaznaczą Państwo podczas składania zamówienie, że zamiast rachunku z kasy fiskalnej ma być wystawiona faktura VAT.

Ile trwa czasowa rezerwacja produktów ze złożonego zamówienia?

Po złożeniu zamówienia Klient ma 24 godziny na jego opłacenie. W przypadku braku wpłaty za złożone zamówienie, po przekroczeniu czasu rezerwacji, zamówienie otrzymuje status „anulowane”, a towar ponownie jest dostępny w sklepie online. Wiadomość o anulowaniu Zamówienia jest wysłana do Klienta na adres e-mail podany w trakcie rejestracji jeśli dokonuje zamówienie z logowaniem lub na adres e-mail podany w zamówieniu jeśli dokonuje zamówienia bez logowania.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl